Okładka czasopisma "Gospodyni" nr 3/2024. Na zdjęciu Teresa Kulesza-Leszczyńska.

Najnowszy numer Gospodyni już w sprzedaży:)

Okładka czasopisma "Gospodyni" nr 3/2024. Na zdjęciu Teresa Kulesza-Leszczyńska.Jak zaoszczędzić na abonamencie telefonicznym? Powrót do listy

Przy wieloosobowej rodzinie rachunki za telefon mogą być naprawdę duże. Im większa rodzina, tym więcej płacimy. Nic dziwnego – każdy potrzebuje być w kontakcie z rodziną. Można jednak sporo zaoszczędzić w domowym budżecie, przenosząc numer do sieci OTVARTA. 

 

Dzieci rosną, mają coraz większe potrzeby – szkoła, zajęcia dodatkowe (np. angielski), w perspektywie studia i wchodzenie w dorosłość. Rodzice się starzeją, trzeba im pomóc, często także finansowo, bo mają skromne emerytury. Zbliżają się wakacje, chcemy wyjechać choć raz w roku na urlop. Rodzinne potrzeby są coraz większe, więc aby im sprostać, większość szuka sposobów na ograniczenie wydatków w stałych pozycjach domowego budżetu. Jedną z takich pozycji są rachunki za telefony komórkowe. Ostatnio pojawiła się bardzo ciekawa i tania propozycja w segmencie abonamentów na telefon sieci OTVARTA, która umożliwia naprawdę duże oszczędności na rozmowach telefonicznych w rodzinie. 


Abonament już od 0,99 zł miesięcznie!

 

Standardowa polska rodzina składa się z 4 osób – mamy, taty i dwójki dzieci. W dzisiejszych czasach trudno wyobrazić sobie życie bez telefonu komórkowego, więc zupełnie naturalne jest, że ma go każdy w rodzinie.

Rodzice potrzebują rozmów bez limitu do wszystkich sieci i na stacjonarne oraz internetu w komórce. Dzieci – zwłaszcza te młodsze – chcemy mieć pod kontrolą, a dzięki komórce jest to bardzo łatwe. OTVARTA doskonale rozumie tę potrzebę, dlatego oferuje najtańszy na rynku abonament na komórkę za 13,99 zł miesięcznie (O! Najlepsza!), z rozmowami bez limitu do wszystkich sieci komórkowych i stacjonarnych z pakietem internetowym pozwalającym na swobodne korzystanie z internetu. Przy wyborze 2 takich ofert w ramach promocji 2+1, trzeci abonament można otrzymać za jedyne 0,99 zł miesięcznie (to promocyjna cena abonamentu za O! Najtańsza!). W efekcie 3 abonamenty kosztują łącznie tylko 28,97 zł miesięcznie.

Dodatkowo możemy dokupić kolejny abonament tańszy od najtańszego na rynku, czyli za 7,99 zł miesięcznie. W ramach tego abonamentu mamy rozmowy bez limitu w sieci i godzinę rozmów poza siecią z pakietem internetowym. W efekcie za abonamenty na komórki dla całej – 4-osobowej – rodziny zapłacisz tylko 36,97 zł miesięcznie, co jest unikalnie niską ceną na rynku. 

 

 

Dlaczego opłaca się przenieść numer do OTVARTA?

 

Po pierwsze płacisz naprawdę minimalne rachunki za telefon – 4 abonamenty kosztują łącznie niecałe 37 zł miesięcznie!

Po drugie: wszystkie osoby, które mają abonament w OTVARTA rozmawiają ze sobą bez ograniczeń i bez dodatkowych opłat, więc możesz mieć kontakt z dziećmi zawsze, kiedy potrzebujesz. 

Po trzecie: z OTVARTĄ zawierasz elastyczną umowę na czas nieokreślony, co oznacza, że możesz ją wypowiedzieć w każdej chwili i nie musisz się wiązać długą – 2-letnią umową.

Po czwarte: przeniesienie numeru do sieci OTVARTA po prostu się opłaca. 

 

Każdy z nas zasługuje na najlepszy abonament. Rozmawiaj najtaniej w rodzinie!