Najnowszy numer Gospodyni już w sprzedaży:)   
Zapraszamy na III Kongres Produkcji Podstawowej Powrót do listy

Coroczny Kongres Produkcji Podstawowej  jest wydarzeniem branżowym integrującym sektor żywnościowy oraz przedsiębiorstwa z otoczenia branży. Tegoroczna 3 edycja wydarzenia odbędzie się już 19 października 2023 r. w Hotelu Arche Krakowska (Aleja Krakowska 237/U1, 02-180 Warszawa).

Organizatorem Kongresu jest Krajowy Związek Grup Producentów Owoców i Warzyw oraz PPH Ewa BIS Sp. z o.o. ,firma której działalnością jest eksport produktów z Polski do 75 krajów świata. Uczestnikami wydarzenia są:

- producenci żywności,

- dostawcy surowców,

- rolnicy,

- przedstawiciele usług w przemyśle żywnościowym.

Wyspecjalizowane prelekcje, ciekawe panele dyskusyjne oraz możliwość wymiany doświadczeń pomiędzy ekspertami branży żywnościowej to zasadnicze elementy Kongresu Produkcji Podstawowej. Ważnym zagadnieniem będą wyzwania stojące przed rolnictwem i produkcją żywności w aktualnej sytuacji geopolitycznej w tym skutki wojny w Ukrainie. Nie zabraknie również tematów dotyczących innowacyjności w produkcji podstawowej, usług doradczych, a także odniesień do tego dla kogo produkujemy i współpracy w rolnictwie.

Zarejestruj się i weź udział bezpłatnie udział w wydarzeniu: https://primaryproductioncongress.org/


Podobnie jak w ubiegłych latach kongresowi towarzyszyć będą w tym samym miejscu i czasie:

V Kongres Logistyczny CSCMP CEE Supply Chain Conference 2023 https://conferencecscmp.org/ i X Kongres Bezpieczeństwa Żywności https://foodcongress.org/

Pliki do pobrania